ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت شرکت تعمیر آبگرمکن

یک کارت ویزیت برای شرکت تعمیر و بازدید آبگرمکن و تاسیسات باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ استفاده از عکس مرتبط با آبگرمن، درج شماره‌های تماس، استفاده از جنس کارت ویزیت زخیم و... تنها بخش کوچکی از مواردی است که باید برای ساخت یک کارت ویزیت حرفه‌ای رعایت کنید.

طرح لایه باز کارت ویزیت شرکت تعمیر آبگرمکن یک فایل psd از پیش طراحی شده است که برای شرکت‌های تعمیراتی مانند تعمیر آبگرمکن طراحی شده است. لایه‌های این فایل خام کارت ویزیت هنگام طراحی در هم ادغام نشده و اصطلاحا به صورت لایه باز در اختیارتان قرار می‌گیرد. آیا می‌دانید طرح لایه باز کارت ویزیت تعمیرات و شرکت‌های خدماتی مانند شرکت‌های تعمیر و نصب سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ یا اصلا می‌دانید کارت ویزیت چیست؟ بیزینس کارت یکی از ضروری‌ترین ملزومات بیزینس‌های خدماتی و افراد فنی است. باتوجه به اینکه این نوع از کسب‌وکارها به صورت مستقیم با افراد سروکار دارند، روند طراحی کارت ویزیت باید به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود چون کارت ویزیت می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر چگونگی معرفی این بیزینس‌ها به افراد داشته باشد.

 طرح لایه باز کارت ویزیت تعمیرکار آبگرمکن شرکت تعمیرات تاسیسات ماهران سرویس طراحی شده از سوی طرح پیچ، طرحی است که با کمک فتوشاپ و در فرمت psd طراحی شده است. امکان ایجاد تغییرات لازم در لایه‌های طراحی شده این طرح خام، مزیتی است که طرح‌های پی اس دی کارت ویزیت به همراه دارند.

کارت ویزیت چیست؟ کارت ویزیت معرف شما و کسب‌وکارتان است؛ زمانی که شما خودتان حضور ندارید تا خدماتتان را تبلیغ کرده و ارائه کنید، کارت ویزیتتان نماینده شماست. بنابراین طراح باید به کمک مهارت‌های طراحی کارت ویزیت خود، بیزینیس کارتی حرفه‌ای، خلاقانه و کاربردی طراحی کند. طرح های لایه باز انواع کارت ویزیت طرح پیج متناسب با حرفه شما طراحی شده‌اند. می‌توانید اشتراک طرح های لایه باز کارت ویزیت را تهیه و بهترین کارت ویزیت‌ها را برای شرکت‌های تعمیر و نصب سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی طراحی کنید.

چه کارت ویزیتی برای تعمیرکاران مناسب است؟

اگر تعمیرکار آبگرمکن هستید یا یک بیزینس کارت برای شرکت تعمیر آبگرمکن می‌خواهید، برای دریافت طرح فتوشاپی کارت ویزیت تاسیسات مانند تعمیر، نصب و سرویس سیستم‌های گرمایشی چون آبگرمکن می‌توانید به راحتی از طریق سایت طرح پیچ طرح مورد نظر کارت ویزیت لایه باز را دانلود کنید. دانلود فایل گرافیکی و لایه باز کارت ویزیت در هزینه و زمانتان صرفه‌جویی می‌کند. این فایل‌های دانلودی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی می‌توانید جزئیات و المان‌های موجود بر روی آن را تغییر دهید.

برای مثال شرکت خدمات ساختمان آنلاین پس از دانلود و خرید طرح لایه باز کارت ویزیت می‌تواند لوگو و اسم برند خود را جایگزین متن و لوگویی کند که به صورت سمپل بر روی کارت از سوی طراح کارت ویزیت درج شده است.

می‌دانید که کارت ویزیت‌ها در انواع مختلفی طراحی و پیاده سازی می‌شوند برای آشنایی دقیق با انواع کارت ویزیت بخوانید، کارت ویزیت گلاسه،

ویژگی‌های فایل لایه باز کارت ویزیت

ایده برای طراحی کارت ویزیت از کجا پیدا کنیم؟ بهترین ایده برای طراحی فایل فتوشاپی کارت ویزیت، ایده‌ای است که بتواند تمایز آن بیزینس را به مخاطب منتقل کند. کارت ویزیت نباید صرفا یک کارت برای درج شماره تماس یا آدرس کسب‌وکارتان باشد. این بیزینس کارت بخشی از هویت بصری برند شماست؛ پس باید به بهترین شکل ممکن طراحی شده باشد. ما در مجموعه طرح پیچ سعی می‌کنیم ایده‌های نو برای طراحی کارت ویزیت استفاده کنیم.

به عنوان مثال یک باشگاه ورزشی با محوریت لایف استایل قصد داشت بخشی از برنامه مارکتینگ خود را به افراد فنی و شرکت‌های تعمیراتی اختصاص دهد. از همین‌رو کارت ویزیتی باید برای آن طراحی می‌شد که بتواند دقیقا این دسته از افراد را هدف قرار دهد. با ایده پردازی تیم طراحی کارت ویزیت لایه باز طرح پیچ، با درج متنی مشابه با این مضمون که لایف استایل مناسب برای افراد فنی و پرمشغله؛ بهترین برنامه ورزشی برای یک تعمیرکار پکیج چیست؟ و طراحی که متناسب با روحیات و سلیقه این دسته از افراد است، خروجی کار بسیار خلاقانه و نزدیک به درخواست مشتری بود. ایجاد تمایز در طراحی فایل psd کارت ویزیت با استفاده از نرم‌افزار طراحی کارت ویزیت پیشرفته، از اصلی‌ترین ویژگی‌های تیم طرح پیچ است.

همچنین اگر خودتان می‌خواهید کارت ویزیت خود را طراحی کنید، پیشنهاد می‌کنم دوره رایگان ویدئویی طراحی کارت ویزیت را ببینید. این دوره جز بهترین دوره‌های گرافیکی آموزشی طرح پیچ است که به صورت ویدئویی آماده شده است.

توجه داشته باشید که برای زیبایی بیشتر و کاهش درگیری‌های آینده می‌توان به مواردی از قبیل نوع برش کارت ویزیت، سایز کارت ویزیت، نرم افزار ساخت کارت ویزیت، هزینه طراحی کارت ویزیت و همچنین موارد قرارداد طراحی کارت ویزیت توجه داشت.

قوانین کارت ویزیت تعمیرکاران آبگرمکن

در طراحی کارت ویزیت تعمیرکار آبگرمکن اگر یک‌سری اصول و قوانین را رعایت کنید، بی‌شک این کارت ویزیت طراحی شده در جلب توجه مخاطب موفق‌تر عمل خواهد کرد. اولین و مهم‌ترین توصیه ما به شما این است که حتما از یک طراح با تجربه کاری زیاد کمک بگیرید. طراحی که تجربه کار در حوزه‌ای مشابه با شما را داشته باشد، بهتر می‌تواند نیازهای مخاطبانتان را درک کند. مهم‌ترین این قوانین عبارتنداز:

استفاده از عکس متناسب با حرفه تعمیرکاران

یکی از مهم‌ترین اصولی که حین طراحی کارت ویزیت تعمیرکاران آبگرمکن باید به آن توجه داشت، استفاده از تصویر مناسب و باکیفیت است. البته این نکته برای زمانی است که تصمیم بگیرید تصویری بر روی بیزینس کارت خود چاپ کنید. اگر می‌خواهید با افزودن یک تصویر کارت ویزیت خود را از سادگی در بیاورید، این تصویر اولا باید متناسب با حرفه و شغل تعمیرکار باشد؛ به عبارتی تصویر باید تداعی کننده شغل این تعمیرکار برای مخاطب باشد. نکته مهم دیگر در انتخاب عکس، عدم مغایرت آن با قوانین و ضوابط صنعت چاپ کشور است. اگر با انواع روش‌های چاپ کارت ویزیت و قوانین آن‌ها آشنا نیستید، مقاله‌ای که در این خصوص تهیه کرده‌ایم را مطالعه کنید.

استفاده از فونت درشت

انتخاب فونت مناسب ا ز مهم‌ترین مواردی است که یک طراح کارت ویزیت باید به آن توجه داشته باشد. فونت باید در عین جذابیت و زیبایی، خوانایی کافی نیز داشته باشد. سایز فونت متناسب با سایز کارت ویزیت انتخاب می‌شود. بنابراین فونت نه باید آنقدر بزرگ باشد که همه فضای کارت را اشغال کند و نه آنقدر کوچک باشد که مخاطب به سختی آن را بخواند. یک فونت خوانا و با سایز استاندارد موجب حرفه‌ای‌تر شدن کارت ویزیتتان خواهد شد.

درج اطلاعات کامل تماس تعمیرکار

در کنار توجه به موارد زیباشناختی کارت ویزیت، فراموش نکنید که هدف اصلی از طراحی این کارت چیست. کارت ویزیت باید شامل تمامی راه‌های ارتباطی باشد. اطلاعات تماس، آدرس برای مراجعه حضوری، آدرس وب سایت و شبکه‌های اجتماعی کسب‌‌وکار در صورت وجود باید به صورت کاملا خوانا در کارت درج شوند.

استفاده از جنس مناسب و زخیم

جنس‌های کارت ویزیت متنوع هستند. برای هر کارتی متناسب با سبک طراحی، مضمون کارت و همچنین بودجه مشتری بهترین جنس انتخاب می‌شود. کارت ویزیت باید ماندگاری بالایی داشته باشد در غیر این صورت خیلی زود توسط مخاطب کنار گذاشته می‌شوند. بنابراین اگر می‌خواهید کارت ویزیتی که طراحی می‌کنید مدت زمان بیشتری نزد مخاطبانتان باقی بماند، علاوه بر طراحی زیبا باید از جنس مقاوم و مستحکمی استفاده کنید.

3.8/5 - (30 امتیاز)
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
ابوالفضل ملاکی‌ام فاندر و مدیر سئو وب سایت طرح پیچ، امیدوارم بتونیم قدمی هرچند کوچک اول برای طراحان گرافیک ایران عزیز و دوم برای استفاده کنندگان از طرح‌های گرافیکی برداریم. هر گونه نظر یا موارد دیگه رو با گوش جان شنواییم!
مقالات مرتبط بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *