تیم پول تیکت چگونه از طرح‌های آماده استفاده می‌کند؟

در این مقاله از سایت طرح پیچ می‌خواهیم با هدف معرفی فعالیت های تبلیغاتی پول تیکت، شما را با کارکرد های فایل لایه باز هم آشنا کنیم. در پایان این مقاله شما خواهید دانست تیم پول تیکت که در زمینه فروش بلیط استخر و پارک آبی فعالیت می‌کند چگونه فعالیت های تبلیغاتی انجام می‌دهد.

طرح آماده یا فایل لایه باز برای پول تیکت

طرح لایه باز برای تیم پول تیکت عبارت است از فایلی که به صورت قابل ویرایش طراحی شده است تا تیم پول تیکت بتواند با اعمال تغییرات جزئی روی آن، به سرعت ابزار تبلیغاتی خود را طراحی کرده و به افزایش فروش بلیط استخرهای اصفهان و سایر شهر های خود بپردازد.

تبلیغات پول تیکت با بنر لایه باز

هر کسب و کاری با هر اندازه ای که دارد از تبلیغات آفلاین بی نیاز نیست. بنر های لایه باز طرح پیچ با داشتن زیبایی و سایر مشخصات فنی استاندارد مورد استفاده تیم پول تیکت بوده اند. در طی چند سال آشنایی ما با این تیم بنر های لایه باز زیادی به آن ها فروخته ایم و خوشبختانه تاثیر مثبتی بر کسب و کار آن ها داشته است. برای مثال این تیم در طی خرید یک طرح لایه باز بنر برای پارک های آبی خود به رغم مناسب بودن قیمت بلیط پارک آبی توانست سود خوبی ببرد.

هدایای تبلیغاتی لایه باز

یک مورد از هدایای تبلیغاتی لایه باز که تیم پول تیکت آن را ارائه داده است ماگ تبلیغاتی است که فایل های لایه باز آن در سایت ما با طرح های مختلف وجود دارد. Pool ticket با دانلود طرح های لایه باز هدایای تبلیغاتی و مناسبتی آن ها را به طور مناسب برای برند خود دیزاین کرده است.

یک نمونه از هدایای دیگر این تیم تخته شنا تبلیغاتی بوده است که فایل آماده آن را از سایت ما تهیه کرده اند.

استفاده پول تیکت از تراکت قابل ویرایش

تراکت لایه باز یکی دیگر از مواردی است که تیم پول تیکت از آن به عنوان یک ابزار تبلیغی استفاده می‌کند. این تیم با خرید اشتراک در سایت طرح پیچ اقدام به دانلود طرح لایه باز تراکت برای استخر و پارک های آبی خود می‌کند. البته ماساژ دیگر خدمتی است که پول تیکت ارائه می‌دهد و بابت آن هم از فلایر های ما استفاده کرده اند. گرافیست های pool ticket فلایر های لایه باز تهیه شده از سایت طرح پیچ را با نرم افزار های مخصوص مانند فتوشاپ ادیت می‌کنند تا به تراکت مناسبی برای تبلیغ بلیط استخر، پارک آبی و ماساژ شود. به کار رفتن طرح های زیبا و عکس های مناسب توسط پول تیکت توانسته است تراکت های پر بازدهی برای این تیم داشته باشد.

تبلیغ پول تیکت با بروشور

هر مجموعه موفق مانند pool ticket باید بروشوری برای معرفی خدمات خود داشته باشد تا بتواند شناخت بیشتری از خدمات خود را بین جامعه هدف ایجاد کند. سفارشات بروشور لایه باز این مجموعه از شرکت طرح پیچ موفق بوده اند زیرا کیفیت و مقیاس پذیری فایل های ما در کنار سلیقه گرافیست های پول تیکت در ویرایش قرار گرفته اند و برآیند آن ها بروشور های حرفه‌ای بوده است.

کارت ویزیت آماده

شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغ خدمات، کارت ویزیت است. در سایت طرح پیچ، کارت ویزیت های لوکسی به صورت لایه باز طراحی شده اند و مشتریان مختلف از جمله پول تیکت از آن ها خرید کرده اند. استفاده تیم pool ticket از کارت ویزیت های لایه باز توانسته است موفقیت قابل توجهی برای این تیم داشته باشد. با پخش هدفمند بیزینس کارت تبلیغات کارا انجام داده اند و توانسته اند با موفقیت بر تعداد شرکای تجاری خود بیافزایند.

5/5 - (2 امتیاز)

Table of Contents

طرح‌های آماده پول تیکت

تیم پول تیکت چگونه از طرح‌های آماده استفاده می‌کند؟
تیم پول تیکت چگونه از طرح‌های آماده استفاده می‌کند؟
آوریل 30, 2024

در این مقاله از سایت طرح پیچ می‌خواهیم با هدف معرفی فعالیت های تبلیغاتی پول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *