رنگ: قرمز ، سیاه ، سفید

جنس کارت ویزیت: سفلون

کاربری: فروشگاه دوربین مدار بسته

نوع طراحی: نوین

کیفیت طراحی: عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه دوربین مداربسته آسایش یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه دوربین مداربسته آسایش یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه دوربین مدار بسته طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه دوربین مدا بسته توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه دوربین مدار بسته طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی کارت ویزیت فروشگاه دوربین مدار بسته آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه دوربین مداربسته آسایش :

در طرحی که مشاهده می کنید که مربوط به فروش دوربین های مدار بسته است که از رنگ های قرمز به عنوان رنگ زمینه و در حاشیه ها از فرم های مثلث شکل سیاه و سفید استفاده شده است و هم چنین تصویری مرتبط با موضع و در نهایت لوگوی کار که در وسط کادر در معرض دید بینده قرار داده شده است .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه‌ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • ساختار اصولی
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه دوربین مدار بسته

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه دوربین مداربسته آسایش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.