رنگ :سبز

جنس کارت ویزیت : کبریتی

کاربری : فروشگاه گیاه دارویی

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه گیاه دارویی بهارنارنج یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه کفش سورن یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه کفش طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه گیاهان دارویی توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه گیاه دارویی طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی  فروشگاه گیاه دارویی آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه گیاه دارویی بهارنارنج :

در طرحی که مورد نظر است که متعلق به عطاری است از رنگ های سبز در تنالیته های مختلف در کنار سفید استفاده شده است که علت این انتخاب از آنجایی که عطاری مکانی برای فوش داروهای گیاهی است که برگرفته ا طبیعیت هستند و طبیعت هم به رنگ سبز شناخته شده است از این رنگ بهره گرفته شده و تصاویری که به صورت عکاسی هی صنعتی در کار قرار داده ده است و در نهایت لوگو به علت جلب توجه با رنگی مجزا نوشته شده است .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه گیاه دارویی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه گیاه دارویی بهارنارنج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.