رنگ: مشکی ، آبی تیره

جنس کارت ویزیت: سفلون مات

کاربری: فروشگاه فست فود

نوع طراحی: نوین

کیفیت طراحی: عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم یدکی خودرو آریان یدک یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم یدکی خودرو آریان یدک یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه لوازم یدکی خودرو طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه لوازم یدکی خودرو توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه لوازم یدکی خودرو طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی کارت ویزیت فروشگاه لوازم یدکی خودرو آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم یدکی خودرو آریان یدک :

در طرحی که مشاهده می‌کنی که مربوط به لوازم یدکی خودرو است به‌عنوان رنگ زمینه در روی کارت و پشت کار از رنگ تیرو ابی تیره  استفاده شد شده‌است تصویر بخشی از خودرو نیمی از این کارت را اشغال کرده واقعاً و در ادامه‌ی آن لوگوی مربوطه قرار داده‌شده است باقی اطلاعات نوشتاری در پشت کارت ذکر شده‌است.

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه‌ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • ساختار اصولی
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه وازم یدکی خودرو

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم یدکی خودرو آریان یدک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.