رنگ : مشکی و طلایی

جنس کارت ویزیت : سلفون مات ،  کبریتی

کاربری : فروشگاه زیور آلات و جواهرات

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه زیورآلات و جواهرات پارمیس گلد یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است.طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه زیورآلات و جواهرات پارمیس گلد یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه زیور آلات و جواهرات طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه زیور آلات و جواهرات توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه زیور آلات  طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی فروشگاه زیورآلات آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه زیورآلات و جواهرات پارمیس گلد:

طرح مورد نظر مربوط به گالری ججواهرات و یور آلات است که از سه رنگ سیاه و سفید و همچنین رنگ  طلایی استفاده شده است . دو رنگ سیاه و طلایی در کنار هم جذابیت کار را افزایش داد و نشان از جلال و سلطنت هم دارد . در رابطه با جواهرات ارتباط نزدیکتری دارد . طرحی ساده که لوگو در وسط به هماه نوشتاری آن در کادری مشخص قرار گرفته است .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه زیورآلات و جواهرات

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه زیورآلات و جواهرات پارمیس گلد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.