رنگ: سیاه ، خاکستری

جنس کارت ویزیت: گلاسه

کاربری: شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو

نوع طراحی: نوین

کیفیت طراحی: عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو ایساکو یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو ایساکو یک طرح لایه باز است که برای شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو توجه شود.

در این کارت ویزیت شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی کارت ویزیت شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو ایساکو :

طرح مربوط به فروشگاه قطعات خودرو است که از رنگ های سیاه و خاکستری استفاده شده است و فرم ها و خطوطی خشن به نشان از مهم و خشن بورن موضوع است و لوگو در قسمتی از کارت قرار داده شده است  که در نگاه اول توجه بیننده را جلب می کند و باقی اطلاعات نوشتاری در مقابل لوگو نوشته شده است .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه‌ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • ساختار اصولی
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت شرکت تولید و توزیع انواع چراغ خودرو ایساکو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.