رنگ : زرئ ، سفید

جنس کارت ویزیت : کبریتی

کاربری :  خرازی و لوازم خیاطی

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت خرازی و لوازم خیاطی پارمیدا یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت سالن زیبایی نیلوفر یک طرح لایه باز است که برای خرازی و لوازم خیاطی طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای خرازی و لوازم خیاطی توجه شود.

در این کارت ویزیت خرازی و لوازم خیاطی پارمیدا طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی خرازی و لوازم خیاطی پارمیدا آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت خرازی و لوازم خیاطی پارمیدا :

طری که شاهده می کنی متعلق به خرازی است به همین دلیل زمینه به دو قسمت تقسیم شده است که یک قسمت به رنگ زرد و در قسمتی روی زمینه سفید وکتورهای رنگی ابزار خیاطی استفاده شده است و در نهایت درست در وسط کارت کادری قرار گرفته است که لوگو با فونتی خوانا و درشت نوشته شده است که چشم بیننده در نگاه اول به آن معطوف می شود .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای خرازی و لوازم خیاطی

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت خرازی و لوازم خیاطی پارمیدا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.