رنگ : آبی ، زرد ، سبز

جنس کارت ویزیت : کبریتی

کاربری :  دندانپزشکی

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت دندانپزشکی دکتر احمدی یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت دندانپزشکی دکتر احمدی یک طرح لایه باز است که برای دندان پزشکی طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای دندان پزشکی توجه شود.

در این کارت ویزیت دندان پزشکی طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی دندان پزشکی آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت دندانپزشکی دکتر احمدی :

طرح مربوط به دندان‌پزشکی است که در روی کارت به‌عنوان طرح و زمینه کار از تصویر دهان و دندان استفاده شده‌است که تصویری بسیار مفهومی است که نیمی از دندان خراب و نیمی دیگر سالم است این یک تبلیغ و معرفی خوب برای کلینیک دندان‌پزشکی است در پشتکار هم از رنگ آبی و زرد و سبز استفاده‌شده که هر کدام با حالتی منحنی از هم تفکیک شده‌اند لوگو نیز در هر دو طرف کارت قرارداده شده‌است.

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای دندانپزشکی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت دندانپزشکی دکتر احمدی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.