جنس کارت ویزیت : سلفون براق

کاربری : سالن ماساژ

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت سالن ماساژ فرزانه یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است.طرح لایه باز کارت ویزیت سالن ماساژ فرزانه یک طرح لایه باز است که برای سالن ماساژ طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای سالن ماساژ  توجه شود.

در این کارت ویزیت سالن ماساژ طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی  سالن ماساژ آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت سالن ماساژ فرزانه :

در طرحی که مشاهده می کنید با موضوع سالن ماساژ و آسپا در آن از رنگ سفید استفاده شده است رنگ سفید زمینه به این دلیل است که سفید نشان از پاکی و لطافت و تمیزی است که می تواند یا ویژگی های این سالن مرتبط باشد ، به عنوان طرح از تصویرسازی گیاهان دارویی و… در سطح کار استفاده شده است و اما لوگو که به صورت تصویری و نوشتاری است در وسط کادر گذاشته شده است که ب وجود فضای مملو از طرح هم لوگو حرف اول را می زند و در اولین نگاه مخاطب را جذب می کند .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای سالن ماساژ

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت سالن ماساژ فرزانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.