رنگ: سیاه ، قرمز

جنس کارت ویزیت: سفلون براق

کاربری: فروشگا لوازم خانگی

نوع طراحی: نوین

کیفیت طراحی: عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم خانگی طلایی یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم خانگی طلایی یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه لوازم خانگی طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه لوازم خانگی توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه لوازم خانگی طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی کارت ویزیت فروشگاه لوازم خانگی آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم خانگی طلایی :

طرحی که مدنظر است مربوط به فروشگاه لوازم خانگی است که در آن از رنگ سیاه به عنوان رنگ زمینه استفاه شده است و فرم هایی که به رنگ قرمز در کناره های کارت ویزیت قرار داده شده است . تصویری مرتبط با موضوع و به همراه لوگو در کنار آن که به رنگ زرد که بسیار خوانا و جذاب روی زمینه ی تیره است قرار داده شده است .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه‌ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • ساختار اصولی
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه لوازم خانگی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم خانگی طلایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.