رنگ : قرمز ، آبی ، بنفش

جنس کارت ویزیت : کبریتی

کاربری :  فروشگاه لوازم جانبی

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم جانبی حمید یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است.طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم جانبی حمید یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه لوازم جانبی طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه لوازم جانبی توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه لوازم جانبی طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی فروشگاه لوازم جانبیآنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم جانبی حمید :

در طرحی که مشاهده می کنید از رنگ قرمز به عنوان رنگ زمینه که رنگ قالب است استفاده شده است . به طور کلی رنگ قرمز جذابیت زیادی و توجه را بیش تر از سایر رنگ ها ب خود جلب می کند . تصاویری مرتبط با موضوع موضوع در وسط کارت قرا گرفته است و در نهایت لوگو در کادهایی مجزا با رنگ های متفاوت از بنفش و آبی نوشته شده ست .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه لوازم جانبی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم جانبی حمید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.