رنگ : طلایی و مشکی

جنس کارت ویزیت : مخمل ، مخمل کوب

کاربری : مشاوران املاک

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت مشاوران املاک ایران زمین  یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک ایرانیان یک طرح لایه باز است که برای مشاوران املاک طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای مشاور املاک توجه شود.

در این کارت ویزیت مشاوران املاک طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی کارت ویزیت املاک و ساختمان آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت مشاوران املاک ایران زمین :

در طرحی که مشاهده می کنید از رنگ های مشکی و طلایی استفاده شده است به علت هم نشینی و ترکیب زیبا این دو رنگ و دو چندان کردن جلال و جبروت طرح و موضوع طرح که مشاوران املاک هستند .

در روی کارت ، لوگو در وسط کارت و در مرکز ثقل توجه قرار داده شده است و خطوط و فرم ایی که به رنگ زرد در اطراف و کناره های کارت قرار داده شده اند، همراه بارکد که به صورت ساده و به دور از هرج و مرج طراحی شده است چرا که انتقال مفهوم به همراه زیبایی در عین سادگی امکان پذیر است .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه‌ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • ساختار اصولی
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای مشاوران املاک

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت مشاوران املاک ایران زمین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.