رنگ : سیاه ، سفید ، قرمز

جنس کارت ویزیت : ساده ، کبریتی

کاربری : مشاور املاک

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

 

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک کیانفر یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک ایرانیان یک طرح لایه باز است که برای مشاوران املاک طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای مشاور املاک توجه شود.

در این کارت ویزیت مشاوران املاک طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی کارت ویزیت املاک و ساختمان آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک کیانفر :

در طرحی که مدنظر است از رنگ های سیاه و قرمز و بخش های از نوشتار هم از رنگ سفید بهره برده شده است . ترمیب و هم نشینی دو رنگ قرمز و سیاه جلوه ای خص و زیا به طرح می دهد و حالتی از شکوهمندی را به دنبال دارند . طراح از هرگونه طرح و نقش اضافه در کار پرهیز کرده است و لوگو را در وسط کادر قرار داده است که در نقطه ای از معرض دید قرار دارد .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای مشاوران املاک

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک کیانفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.