رنگ: سورمه ای ، طلایی

جنس کارت ویزیت: گلاسه

کاربری: فروشگاه جواهرات

نوع طراحی: نوین

کیفیت طراحی: عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه جواهر سعید یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه جواهر سعید یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه جواهر طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه جواهر توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه جواهر طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی کارت ویزیت فروشگاه جواهرات آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه جواهر سعید :

در طرح مورد نظر که مربوط به گالری جواهرات است از دو رنگ سورمه ای و طلایی استفاده شده . دلیل این انتخاب این است ک رنگ طلایی نمادی از جواهرات و سلطنت است که روی زمینه ای تیره به خصوص سورمه ای جلوه ای دو چندان خواهد داشت . لوگو در وسط کارت به دور از هر گونه طرح و نقش اضافه ای قرار گرفته است که طراح در اوج سادگی کاملا طراحی مفهومی طراحی کرده است .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه‌ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • ساختار اصولی
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه جواهرات

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه جواهر سعید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.