رنگ :سورمه ای

جنس کارت ویزیت : کبریتی

کاربری : فروشگاه لوازم تولد

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد شادونه یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد شادونه یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه لوازم تولد طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه لوازم تولد توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی  فروشگاه لوزم تولد آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد شادونه :

در طرحی که مشاهده می کنید از رنگ تیره سورمه ای به عنوان رنگ زمینه استفاده شده است که تصویر بادکنک هایی که به صورت رنگی در کار آمده اند  به خوبی جلوه گر شدند و یکی از علت های انتخاب زمینه تیره همین جلوه بیشتر طرح است و لوگو کار هم در وسط در کادری به رنگ روشن نوشته شده است که با سایز و فونتی گیرا باعث جلب توجه بینده می شود .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه لوازم تولد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد شادونه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.