رنگ : آبی ، قرمز، صورتی

جنس کارت ویزیت : کبریتی

کاربری : فروشگاه بستنی

نوع طراحی : نوین

کیفیت طراحی : عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه بستنی شاران یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه کفش سورن یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه بستنی طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه بستنی توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه بستنی شاران طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی  فروشگاه بستنی آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه بستنی شاران :

طرحی که مشاهده می کنید کارت ویزیت متعلق به بستنی فروشی است که در آن از نگ های شاد که با روحیه ای شاد خوش و حال خوب همراه است استفاده شده است . رنگ آبی به عنوان رنگ روی کارت و صورتی برای پشت کارت انتخاب شده است برای طرح کا هم از تصویرسازی انواع بستنی ها دورتا دوردایره ای ک لوگو به رنگ قرمز در آن نوشته شده قرار گرفه است که نظر بیننده را ب خود معطوف می کند .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه بستنی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه بستنی شاران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.