رنگ: مشکی ،طلایی

جنس کارت ویزیت: سفلون مات

کاربری: فروشگاه زیورآلات

نوع طراحی: نوین

کیفیت طراحی: عالی

18,000تومان

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه زیورآلات شیکا یکی از طرح‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط استودیو طراحی طرح پیچ است. طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه زیورآلات شیکا یک طرح لایه باز است که برای فروشگاه زیور آلات طراحی شده است. در این کارت ویزیت سعی شده است به تمام موارد و نکات مهم در رابطه با ساخت یک کارت ویزیت برای فروشگاه زیور آلات توجه شود.

در این کارت ویزیت فروشگاه زیور آلات طراحان حرفه‌ای شرکت طراحی گرافیک طرح پیچ با کنار هم قرار دادن رنگ‌های مختلف ترکیبی زیبایی از محصول را به نمایش گذاشته‌اند. در طراحی کارت ویزیت فروشگاه زیورآلات آنچه از همه بیشتر مورد توجه است، توجه به نوع کاربری کارت ویزیت، نوع رنگ‌های استفاده شده، کیفیت کار نهایی، قابلیت‌ نگهداری از کارت ویزیت و مواردی از این دست است.

ویژگی های طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه زیورآلات شیکا :

در طرحی که مشاهده تنها برای زمینه ی کار از رنگ سیاه استفاده شده است به همراه رنگ طلایی خطوطی ساده اند و هم چنین لوگوی کار که به این رنگ نوشته شده است و تصویری مرتبط با موضوع که در وسط کارت قرار داده شده رنگ طلایی به نشان از طلا و جواهرات و سلطنت است که روی زمینه تیره جوه بیشتری دارد . طراح کار را به صورت خیلی ساه اما مفهومی طراحی کرده است .

  • قیمت ارزان
  • طراحی حرفه‌ای
  • کیفیت ظاهری مناسب
  • ساختار اصولی
  • رعایت تمام نکات طراحی
  • مناسب برای فروشگاه زیورآلات

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه زیورآلات شیکا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.