دوره طراحی بنر

دوره طراحی بنر به صورت ویدئویی گام به گام از نقطه صفر تا صد. اگر نیاز دارید که به یک طراح بنر تبدیل شوید، وقت آن رسیده است که با آموزش جامع طراحی بنر میزان مهارت خود را به صورت تضمینی افزایش دهید.

شما پس از طی کردن کارگاه آموزش کامل طراحی بنر خواهید توانست به راحتی هر آنچه که از طراحی و ساخت بنر نیاز دارید را یاد بگیرید. با روی کار آمدن مارکت پلیس طرح پیچ خواهید توانست فروش فایل لایه باز بنر خود را در وب سایت طرج پیچ انجام دهید.

تیم مجله آنلاین طراحی گرافیک طرح پیچ، در این آموزش طراحی بنر سعی کرده است هر آنچه که از یک بنر حرفه‌ای مد نظرتان است را پیاده سازی کند.

کارگاه آموزشی طراحی بنر ویدئویی رایگانی که در اختیار شما قرار گرفته است را می‌توان به جرات یکی از بهترین و آموزنده‌ترین کارگاه‌های ساخت بنر در نظر گرفت. می‌توانید دیگر دوره‌های طراحی گرافیک رایگان ما را در لینک قبل ببینید.

سرفصل‌های دوره طراحی بنر

  1. بنر و جایگاه استفاده آن
  2. ایده پردازی جهت موضوع طراحی
  3. اجرای ایده مطرح شده
  4. پردازش و نهایی سازی طرح

دوره طراحی کارت ویزیت

دوره طراحی پوستر

دوره طراحی بیلبورد

دوره طراحی بنر

دوره طراحی تراکت

دوره طراحی قالب شبکه‌های اجتماعی

دوره طراحی ست اداری

دوره طراحی لوگو

دوره طراحی فاکتور

دوره طراحی کاتالوگ

دوره طراحی بسته بندی

دوره طراحی تقویم

دوره تدوین ویدئو

2.5/5 - (4 امتیاز)
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
ابوالفضل ملاکی‌ام فاندر و مدیر سئو وب سایت طرح پیچ، امیدوارم بتونیم قدمی هرچند کوچک اول برای طراحان گرافیک ایران عزیز و دوم برای استفاده کنندگان از طرح‌های گرافیکی برداریم. هر گونه نظر یا موارد دیگه رو با گوش جان شنواییم!
مقالات مرتبط بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *