بسته بندی با فتوشاپ

بسته بندی با فتوشاپ به عنوان یکی از نرم افزارهای گرافیکی حرفه‌ای، قوانین و نکات خاصی دارد که عموما طراحان گرافیک حرفه‌ای از آن با خبر هستند. یک طراح بسته بندی حرفه‌ای باید با تکنیک‌های فتوشاپ به خوبی آشنا باشد تا بتواند مواردی که برای یک طراحی بسته بندی نیاز دارد را به خوبی اجرا کند. شرکت‌های طراحی بسته بندی مختلف عموما از نرم افزارهای مختلفی برای طراحی بسته بندی استفاده می‌کنند. اما در حالت کلی نرم افزار ایلاستریتور و نرم افزار فتوشاپ دو نرم افزار مکمل هم برای ساخت انواع بسته بندی است..

آموزش طراحی بسته بندی با فتوشاپ

در این سری از ویدئوهای آموزش طراحی بسته بندی قصد داریم در رابطه با آموزش‌های طراحی بسته بندی با نرم افزار فتوشاپ، اطلاعاتی را بیان کنیم. اگر قصد داریم تبدیل به یک طراح گرافیک در حوزه ساخت انواع بسته بندی از قبیل طراحی بسته بندی خشکبار، طراحی بسته بندی پسته، طراحی بسته بندی زعفران و… شوید. کافی است سلسله آموزش‌های مقدماتی طراحی بسته بندی را مشاهده کنید.

تکنیک‌های ساخت بسته بندی با نرم افزار فتوشاپ

تکنیک‌های مختلفی برای ساخت بسته بندی با معروف‌ترین نرم افزار ادوبی یعنی فتوشاپ وجود دارد که استفاده از این تکنیک‌ها می‌تواند روند طراحی بسته بندی محصول را برای شما به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهد. اگر قصد دارید طراحی بسته بندی محصولات مواد غذایی یا هر محصول دیگری را انجام دهید، کافی است در ادامه این آموزش‌ها تکنیک‌های فتوشاپ ساخت بسته بندی را مشاهده کنید.

تفکیک مناسب لایه‌ها

یکی از اصلی‌ترین آموزش‌ها و از ابتدایی‌ترین آموزش‌های مقدماتی فتوشاپ در دوره فتوشاپ، رعایت لایه بندی در ساخت استراکچر بسته بندی باعث می‌شود که فایل به صورت حرفه‌ای و مناسب به مراحل چاپ بسته بندی برسد. رعایت کردن همین اصل در زمان ساخت هر فایل لایه باز می‌تواند تا میزان قابل توجه‌ای باعث شود که روند طراحی و حتی ویرایشات بعدی به عنوان مثال برای طراحی بسته بندی ثانویه با سرعت فوق العاده بالاتری انجام شود.

آنچه در آموزش‌های ویدئوی ساخت بسته بندی با فتوشاپ بیان شد

در این مقاله از سری مقالات آموزشی گرافیک مجله خبری گرافیک وب سایت طرح پیچ قصد داشتیم اطلاعات کافی در رابطه با ساخت بسته بندی با استفاده از نرم افزار به شما ارائه دهیم. در صورتی که هر گونه سوال دارید می‌توانید از ما بپرسید.

Rate this post

Table of Contents

طرح‌های آماده پول تیکت

تیم پول تیکت چگونه از طرح‌های آماده استفاده می‌کند؟
تیم پول تیکت چگونه از طرح‌های آماده استفاده می‌کند؟
آوریل 30, 2024

در این مقاله از سایت طرح پیچ می‌خواهیم با هدف معرفی فعالیت های تبلیغاتی پول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *