قیمت:
رایگان
افزودن به سبد خرید
خرید اشتراک و دانلود رایگان
اطلاعات اثر
کد فایل 101404
فرمت فایل ai-eps-cdr-jpg-pdf-png
مد رنگی CMYK
ابعاد فایل 21*30
رزولوشن نامحدود
تاریخ انتشار 1403/04/12
حجم فایل 1 MB
تعداد بازدید 22

فایل لایه باز لوگوی بانک حکمت ایرانیان

بنر روز جهانی خبرنگار عمودی سبز
بنر روز جهانی خبرنگار عمودی سبز
فایل لایه باز لوگوی بانک حکمت ایرانیان

فایل لایه باز لوگو بانک حکمت ایرانیان

فایل لایه باز لوگو  بانک حکمت ایرانیان دراجرای پروژه‌های تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی چنلیوم، تابلوهای نئونی کاربرد دارد. لوگو لایه باز بانک حکمت ایرانیان را در طراحی‌های شخصی خود استفاده کنید و طرح مورد نظر خود را به کمک لوگو بانک حکمت ایرانیان طراحی کنید.

نحوه دانلود لوگو لایه باز  بانک حکمت ایران

برای دانلود لوگو لایه باز حکمت ایران در سایت طرح پیچ ثبت‌نام کنید. بعد از ثبت‌نام به  نوار ابزار کنار صفحه مراجعه کنید و دکمه دانلود فایل را بزنید. بعد از دانلود لوگو بانک حکمت ایران وکتور یک فایل زیپ در اختیارتان قرار می‌گیرد که با EXTRACT آن می‌توانید در ابزار مورد نظر اجرا کنید. لوگو  بانک حکمت ایرانیان مانند لوگوی بیمه سینا بسیار بد و بی‌مفهوم طراحی شده است.

معرفی بانک حکمت ایرانیان

بانک حکمت ایرانیان در ابتدا با عنوان موسسه مالی فعالیت داشت؛ اما بعد از مدتی به دستور رهبری  به بانک تغییر یافت. بانک حکمت ایرانیان در سال 1389 بنا نهاده شده است و جز بانک‌های خصوصی است.  این بانک در اسفند سال هزارو سیصدو نود و هفت با بانک سپه ادغام شد و تمامی تابلوهای آن تغییر یافت. همچنین موسسه مالی اعتباری کوثر، بانک قوامین، بانک انصار نیز با آن ادغام شدند. مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان در حال حاضر علی جلالی نظری است. در مورد سرمایه اولیه بانک حکمت ایرانیان هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است.

نظرات کاربران
امتیاز شما به طراح:
0/5 - (0 کاربر)
بحث درباره این طرح را شما آغاز کنید!
برای درج نظر وارد شو یا ثبت‌نام کنید ورود / ثبت‌نام
فایل های مشابه