قیمت:
رایگان
افزودن به سبد خرید
خرید اشتراک و دانلود رایگان
اطلاعات اثر
کد فایل 100989
فرمت فایل ai-eps-cdr-jpg-pdf-png
مد رنگی CMYK
ابعاد فایل 21*30
رزولوشن نامحدود
تاریخ انتشار 1403/03/15
حجم فایل 1 MB
تعداد بازدید 64

فایل لایه باز لوگوی اسنپ

تراکت عمودی مبلمان نگین
فایل لایه باز لوگوی اسنپ

دانلود فایل لایه باز لوگوی اسنپ

فایل لایه باز لوگوی اسنپ با کیفیت بالا و به‌صورت رایگان در سایت طرح پیچ قرار داده شده است. برای استفاده لوگو اسنپ در طرح‌های گرافیکی کافیست بعد از ثبت نام در سایت روی کلمه دانلود فایل کلیک کنید.

ویژگی‌های فایل لایه باز لوگوی اسنپ

فایل لایه باز لوگوی اسنپ با فرمت‌های متفاوتی در سایت طرح پیچ ارائه شد. در ادامه نمونه فرمت‌های فایل لایه باز لوگو اسنپ آورده شده است.

  1. فرمت PNG
  2. فرمت CDR
  3. فرمت AI
  4. فرمت TIF
  5. فرمت EPS

لوگو اسنپ png دارای مزایای نسبت به فرمت‌های دیگر است. فایل لایه باز با فرمت png را می‌توان در اکثر برنامه‌های گرافیکی استفاده کرد. اسنپ درابتدا با لوگوی دیگری فعالیت خود را شروع کرد؛ اما در ادامه لوگو خود را به لوگو جدید تغییر داد. لوگو کسب و کارهای اینترنتی دارای اهمیت زیادی است. معنی لوگو اسنپ آن‌طور که مشخص هست سعی دارد حس شتاب و سرعت را به مخاطب القا کند. علامت تعجب به‌کار رفته در لوگو جدید اسنپ به‌نظر انتخاب درستی است برای یک سرویس حمل و نقل. لوگو قدیم اسنپ ترکیبی از نماد گرافیکی و لوگوتایپ بود. در لوگو اسنپ فود نیز از علامت تعجب به‌کار رفته است که گویا اسنپ قصد دارد از این لوگو در تمامی خدماتش استفاده کند.

درباره اسنپ

اسنپ اولین سرویس آنلاین درخواست کرایه ماشین و موتور است. درآغازبا نام «تاکسی یاب» فعالیت خود را آغاز کرد در ادامه به «اسنپ» تغییر یافت.

نظرات کاربران
امتیاز شما به طراح:
0/5 - (0 کاربر)
بحث درباره این طرح را شما آغاز کنید!
برای درج نظر وارد شو یا ثبت‌نام کنید ورود / ثبت‌نام
فایل های مشابه